PRO KAŽDODENNí PRÁCI

Vyber to nejlepší pro sebe

Než přejdeš do našeho obchodu, vezmi si tužku a papír a zkus si odpovědět na několik otázek níže. Pomohou ti ujasnit si situaci a vybrat pokud možno nejlepší řešení pro tvůj pracovní stůl.

Jak to máš teď?

Kde trávíš nejvíce pracovního času? Popiš místo, kde nejvíce pracuješ - v kanceláři, doma, v coworku nebo třeba v kavárně?

Jak se ti na tvém místě pracuje? Popiš, z čeho se skládá tvé pracovní prostředí a stůl. Vypiš tři hlavní výhody či pilíře svého dnešního pracovního místa. Pak vypiš tři nevýhody a promysli, co bys mohl udělat pro jejich změnu.

Jaké jsou tvé oblíbené nástroje?

Analog nebo digital?

Jaké používáš nejčastěji nástroje? Potřebuješ notebook, tablet, tužku a papír či od každého něco? Popiš si své nástroje a zkus odhadnout k čemu ti slouží a jak často je používáš.

Využíváš nějakou metodu či hack? Metod je plný internet, stejně jako odborníků na produktivitu. Ale jsi to jen ty, kdo přesně ví, jak pracuje, co mu vyhovuje a co ne. Popiš to.

Navrhni svůj vysněný prostor

Jak vypadá tvé ideální místo? Ano, na pláži si to umíme představit taky, ale nevíme, co ve skutečnosti děláš. Takže si chvíli pusť mozek na špacír a představ si ideální pracovní prostředí. Popiš si ho.

Čím konkrétně potřebuje dovybavit? Teď už bys mohl mít jasnější představu. Většina lidí tyto otázky podceňuje, vysmívá se jim a nebere je vážně. Pak se diví, že jsou podráždění, nespokojení a nedosahují všeho, co by ve své práci rádi.

Teď už víš, co potřebuješ

Na těchto stránkách najdeš možnosti, jak své prostředí změnit, vyšperkovat a doladit tak, aby sedělo přesně tobě.

Chybí ti u nás něco?

Ano, může se to stát. Pokud můžeš, napiš nám o tom.