Příběh o kamarádovi, 10. narozeninách a naší “STANDSWOOD na míru” službě

     Náš kamarád za námi přišel s prosbou. Protože se blížily 10. narozeniny jeho kluka Toníka, chtěl mu do pokoje pořídit prostor, kde bude moci trávit svůj čas, kreativně tvořit a hrát si… A poprosil nás o výrobu kvalitní pracovní desky, která nejen že bude odolná vůči všemu, co si Toník u stolu vymyslí, ale zároveň mu vydrží minimálně několik dalších let po dobu jeho školních povinností.

     Protože pracujeme jen a jen s kvalitním masivem, všechny spoje děláme a kontrolujeme ručně a naše výrobky děláme skutečně poctivě, nebylo pro nás výše popsané zadání žádným oříškem. Ještě ten den jsme se do výroby desky pustili. Během prvního dne od objednání jsme sladili barvu a poslali fotografii barevných vzorků, zadání (respektive odstín) jsme již dopředu znali. Po třech následujících dnech jsme měli desku vyrobenou a připravenou k odeslání, dva dny poté deska dorazila kamarádovi.

     Celkem tedy od chvíle objednání uplynulo 6 dní, kdy na míru vyrobená deska pro Toníkův stůl dorazila k němu domů. Děkujeme a přejeme Toníkovi, ať u stolu vymyslí něco velkého! :)

 

 

 

květen 05, 2020 — Worki Design
Štítky: Recenze